Календар подій
Серпень 2014
П В С Ч П С Н
« Лип    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Гаряча лінія
ᚴГаряча лінія Голови Держземагентства Україниᚴ
Земельна реформа
ᚴОбговорюємо проект Закону України "Про ринок земель"ᚴ
Розділи сайту
Архів матеріалів
ПЕРЕДПЛАТА
ᚮНауково-виробничий журнал Державного комітету України із земельних ресурсів "Землевпорядний вісник"ᚮ
Наша погода

Погода в Україні

Погода в Україні

Наша адреса

Переглянути більшу мапу
Наші партнери

Дозвільний центр Миколаївської облдержадміністрації

ᚡАГРОПРОМ - Агропромисловий Портал України - підприємства, товари, послуги, ціни, новини апк, вакансії."АГРОПРОМ"ᚡ

Відео- і аудіовипуски програми “Моя земля – моя власність” на інформаційному сайті Проекту “Земельна реформа в Україні”

Портал RootUA

Наші відвідувачі

ᚼАрхів розділу ‘Вознесенський район’ᚼ

Засідання земельної комісії з врегулювання земельних відносин при Вознесенській райдержадміністрації

Засідання земельної комісії з врегулювання земельних відносин при Вознесенській райдержадміністрації
04 серпня під головуванням заступника голови Вознесенської райдержадміністрації Козуб О.О. проведено засідання земельної комісії з врегулювання земельних відносин. На комісії були присутні:  заступник начальника управління Держземагентства у Вознесенському районі Безкровна Н.В., начальник відділу фінансів виробничої сфери фінансового управління райдержадміністрації Барановська Н.В., заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Малярчук В.М., заступник начальника Вознесенської ОДПІ ГУ Міндоходів у Миколаївській області Літвак Н.О., та секретар комісії Невестюк В.В. Також, для ефективного розгляду заяв на засідання земельної комісії були запрошені землевпорядники сільських рад району. 
На комісії розглядалися заяви фізичних та юридичних осіб з питань земельних відносин. За підсумками засідання комісією прийняті рекомендації згідно чинного земельного законодавства.

Графік особистого прийому громадян керівництвом Управління Держземагентства у Вознесенському районі Миколаївської області на 2014 рік

№ з/п

Посада

Дні та години прийому

Номер телефону

1

Москаленко Антон Вікторович – начальник Управління Держземагентства у Вознесенському районі Миколаївської області

Щочетверга з 8.00 до 12.00

3-25-19

2

Безкровна Надія Володимирівна – заступник начальника Управління Держземагентства у Вознесенському районі Миколаївської області

Щосереди з 8.00 до 12.00

4-33-05

3

Ревенко Ольга Станіславівна – заступник начальника-начальник відділу Державного земельного кадастру Управління Держземагентства у Вознесенському районі Миколаївської області

Щовівторка з 8.00 до 12.00

4-33-05

Графік проведення «гарячих» телефонних ліній зв’язку громадян з керівництвом управління Держземагентства у Вознесенському районі Миколаївської області на І півріччя 2014 р.

Прізвище, ім’я та по батькові

посада

Дні та години прийому

січень

лютий

березень

квітень

травень

червень

телефон

Москаленко Антон Вікторович

Начальник управління Держземагентства у Вознесенському районі Миколаївської області

Другий вівторок місяця з 15.00 до 16.00

14

11

11

8

13

10

3-3-25-19

Ревенко Ольга Станіславівна

Заступник начальника управління Держземагентства у Вознесенському районі Миколаївської області

Третій четвер місяця з 15.00 до 16.00

16

20

20

17

15

19

4-33-05

Безкровна Надія Володимирівна

Заступник начальника управління Держземагентства у Вознесенському районі Миколаївської області

Четверта середа місяця з 15.00 до 16.00

22

26

26

23

28

25

4-33-05

Рішення XXXIV сесії VI скликання Тімірязєвської сільської ради від 10.04.2013 №1 “Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель с. Кам’яна Балка”

Розглянувши розроблену Державним підприємством “Миколаївський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою” технічну документації з нормативно-грошової оцінки земель Кам’яна Балка, керуючись пунктом “А” статті 12, 186 Земельного Кодексу України, статті 23 Закону України “Про оцінку землі” та частиною 1 пункту 34 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Тімірязєвська сільська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити технічну документацію з нормативно-грошової оцінки земель с. Кам’яна Балка Тімірязєвської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету та фінансів.

Сільський голова В. Ю. Притиковський


(Газета "Вісті Вознесенщини", 08.08.2013 р.)

Відділ Держземагентства у Вознесенському районі інформує про платні послуги

Прийнятий закон «Про державний земельний кадастр» встановив, що внесення відомостей до державного земельного кадастру та надання відомостей з нього буде здійснюватися Державним кадастровим реєстратором, який працюватиме у складі центрального органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів (це Державне агентство земельних ресурсів) та його територіальних органів.
Кабмін встановив розмір платних послуг, які надає Державне агентство земельних ресурсів України та його територіальні органи.

1. Державна реєстрація земельної ділянки — 93 гривні.
2. Видача витягу з Поземельної книги — 71 гривня.
3. Державна реєстрація акту на право власності на земельну ділянку — 102 гривні.
4. Державна реєстрація права власності на земельну ділянку в разі набуття її на підставі цивільно-правового поговору щодо відчуження земельної ділянки або свідоцтва про право на спадщину — 97 гривень.
5. Реєстрація договору оренди земельної ділянки —-129 гривень.
6. Державна реєстрація договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення та відповідних змін до нього — 51 гривня.
7. Видача відомостей про межі земельної ділянки — 20 гривень.
8. Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки:
— для суб’єктів господарювання — 70 гривень;
— для громадян — 32 гривні.
9. Перевірка файла обміну даними про результати робіт із землеустрою в електронному вигляді (обмінний файл)

Відділ Держземагентства у Вознесенському районі відповідає

Відповідно до закону, з 1 січня 201З року державні акти на право власності на земельну ділянку видаватися не будуть. На підтвердження державної реєстрації земельної ділянки заявнику буде видаватися витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Проте варто нагадати, що з 1 січня 2012 року набрав чинності Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень». Відповідно до нього, право власності на земельну ділянку у визначених цим законом випадках підтверджуватиме свідоцтво про право власності на нерухоме майно (до цього часу це право посвідчує держакт).
При цьому державні акти, видані до зазначеної дати, залишаються чинними. Заміна відбуватиметься у випадках, передбачених статтею 18 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень». Зокрема, там ідеться про випадки, коли нерухомість (у нашому випадку — земельні ділянки) вноситься до статутного фонду юридичної особи або виводиться з нього; фізичні особи та юридичні особи, що вийшли зі складу засновників (учасників) юридичної особи за рішенням органу, уповноваженого на це установчими документами, отримують у власність переданий їм об’єкт нерухомого майна тощо. Якщо особа таких операцій не проводитиме, державний акт може залишатися в неї на руках необмежений час як чинний документ.

Жоден законодавчий акт не обмежує в часі можливість присвоїти раніше приватизованій земельній ділянці кадастровий номер

Усі права на земельні ділянки, набуті до 01.01.2010 року, є чинними і підлягають реєстрації Державною реєстраційною службою у реєстрі прав за бажанням власника такого права. Права на землю, які вникають після 01.01.2012, тобто після набрання чинності Законів України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” (в новій редакції) та “Про державний земельний кадастр”, підлягають обов’язковій державній реєстрації.
Громадянам-власникам земельних ділянок до 2003 року видавалися державні акти старого зразка без зазначення в них кадастрового номера земельної ділянки.
Із 2003 року видаються державні акти з обов’язковим зазначенням кадастрового номера земельної ділянки. Наявність кадастрового номера є підтвердженням внесення до бази даних державного земельного кадастру інформації щодо земельної ділянки та її власника. Така дія є необхідною для того, аби держава могла гарантувати власнику цієї земельної ділянки його права.
На сьогодні жодним законодавчим актом не обмежена в часі можливість присвоїти раніше приватизованій земельній ділянці кадастровий номер. Однак при укладанні будь-якої цивільно-правової угоди наявність кадастрового номера є обов’язковою.
Щодо розцінок на адмінспослуги з реєстрації земель, то вони встановлені постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2011 року №835 “Деякі питання надання Державним агентством земельних ресурсів та його територіальними органами платних послуг”. Зокрема, розмір плати за надання Держземагентством та його територіальними органами платних адміністративних послуг такий (у гривнях):

Держземагентство та його територіальні органи
1. Видача витягу з Поземельної книги 71
2. Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою  
За один аркуш формату А4 59
За один аркуш формату А3 71
За один аркуш формату А2 83
За один аркуш формату А1 95
За один аркуш формату А0 107
В електронній формі 20
3. Видача відомостей про межі земельної ділянки (виписка даних на межовий знак) 20
4. Видача витягу з документації із землеустрою про вартість сільськогосподарських угідь 288
Територіальні органи Держземагентства
5. Держана реєстрація земельної ділянки 93
6. Державна реєстрація державного акта на право власності на земельну ділянку, державного акта на право постійного користування земельною ділянкою 102
7. Державна реєстрація права власності на земельну ділянку в разі набуття її на підставі цивільно-правового договору щодо відчуження земельної ділянки або свідоцтва про право на спадщину 97
8. Державна реєстрація договору оренди (суборенди) земельної ділянки (її частини) та відповідних змін до нього, договору про розірвання договору оренди (суборенди) земельної ділянки (крім випадків, зазначених у пункті 9 цього додатка) 129
9. Державна реєстрація договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення та відповідних змін до нього, договору про розірвання договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення. 51
10. Державна реєстрація обмежень у використанні земельної ділянки, земельного сервітуту, емфітевзису і суперфіцію, їх зміни (припинення)ь 97
11. Заміна державного акта на право власності на земельну ділянку або державного акта на право постійного користування земельною ділянкою у разі добровільного звернення громадян та юридичних осіб відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 6 травня 2009 р. №439 (Офіційний вісник України, 2009 р., №33, ст. 1153) або видача державного акта на право власності на земельну ділянку або державного акта на право постійного користування земельною ділянкою замість втраченого (пошкодженого) 182
12. Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки  
Для суб’єктів господарювання 70
Для громадян 32
13. Видача довідки про кількісні характеристики земельної ділянки, розподілення земель між власниками і користувачами (за даними форми 6-зем) 21
14. Видача довідки про 1 кв. м земельної ділянки та 1 гектар сільськогосподарських угідь, на які не оформлене право власності або користування 30
15. Перевірка файлу обміну даними про результати робіт із землеустрою в електронному вигляді (обмінного файла) 60



Відділ Держкомзему у Вознесенському районі


(Газета "Вісті Вознесенщини", 05.01.2012 р.)

Організація роботи із зверненнями громадян у відділі Держкомзему у Вознесенському районі за 9 місяців 2011 року

Враховуючи особливу роль звернень громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, безумовного виконання вимог Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування». у відділі Держкомзему у Вознесенському районі Миколаївської області постійно ведеться робота із зверненнями громадян щодо вирішення життєво важливих проблем окремої людини і суспільства в цілому, реалізації конституційних прав і свобод людини і громадянина.
Відділом Держкомзему у Вознесенському районі Миколаївської області забезпечується кваліфікований, неупереджений. об’єктивний і своєчасний розгляд звернень громадян з метою оперативного вирішення порушених у них питань. Так, станом на вересень місяць 2011 року до відділу Держкомзему у Вознесенському районі Миколаївської області надійшло звернень — 49, в тому числі роз’яснення земельного законодавства – 3, оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки (складання державних актів на право власності на земельні ділянки) – 18, роздержавлення та паювання земель сільськогосподарських підприємств — 7, надання та вилучення земельних ділянок – 4, регулювання орендних правовідносин (виплата орендної плати, збільшення розміру орендної плати, укладання та розірвання договорів оренди тощо) – 3, вирішення земельних спорів (щодо межі суміжного землекористування тощо) — 7, скарги на дії (бездіяльність) посадових осіб відділу Держкомзему у Вознесенському районі – 1, скарги на дії (бездіяльність) посадових осіб органів виконавчої влади та місцевого самоврядування — 3, інші питання — 3. Також у відділі станом на вересень місяць із загальної кількості звернень зареєстровано 10 повторних звернень.
Під час проведення особистого прийому громадян керівництвом відділу Держкомзему у Вознесенському районі зареєстровано 4 звернення.
Питання, з якими звертаються громадяни до відділу, – найрізноманітніші. Прийняття нових нормативно-правових актів, які саме регулюють земельні правовідносини, сприяє тому, що громадяни звертаються саме з питань роз’яснення земельного законодавства. Звертаються громадяни також з питання вартості робіт із землеустрою, строків виготовлення державних актів, встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), заключення договорів оренди, одне з найактуальніших питань на сьогоднішній день – безоплатна приватизація земельних ділянок та виправлення помилок у зіпсованих державних актах.
Працівниками відділу постійно надаються роз’яснення фізичним та представникам юридичних осіб щодо переліку документів які необхідні для підготовки проектів розпоряджень голови райдержадміністрації: про надання дозволів на складання проектів відведення земельних ділянок, передачу їх в оренду, щодо порядку надання земельних ділянок для ведення особистих селянських господарств, щодо порядку оформлення правовстановлюючих документів на користування землею, щодо вирішення питання земельних спорів. Відділом Держкомзему у Вознесенському районі Миколаївської області постійно дотримуються положення Законів України: Конституція України, «Про звернення громадян», «Про державну службу».


Н. В. Безкровна, заступник начальника відділу Держкомзему у Вознесенському районі


(Газета "Вісті Вознесенщини", 27.10.2011 р.)

Пропозиції до проекту Закону України “Про ринок земель”, подані під час проведення широкомасштабної інформаційно-роз’яснювальної кампанії, будуть враховані при доопрацюванні законодавчого акта

У ході всенародного обговорення проекту Закону України “Про ринок земель” надійшло декілька тисяч пропозицій до положень законопроекту від власників паїв, фермерів, сільгосптоваровиробників, професійних незалежних громадських організацій, експертів, Усі вони були ретельно проаналізовані. Думка громадськості надзвичайно важлива і буде врахована в роботі щодо удосконалення законодавчого акта.
В основному, пропозиції зводилися до того, щоб земля не продавалася іноземцям, щоб ринок був регульований з боку держави.
Громадяни пропонують зменшити граничну максимальну площу земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у приватній власності однієї особи до 100 – 500 гектарів. Під час дебатів на нещодавньому засіданні профільного комітети народні обранці дійшли висновку, що пропозиція слушна і один власник та члени його родини зможуть мати у своєму володінні значно менше, ніж 2100 гектарів.
Привертають також увагу пропозиції щодо кола покупців сільськогосподарських земель. Зокрема, сільгоспвиробники Одеської, Миколаївської, Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Кіровоградської областей та Автономної Республіки Крим запропонували до набувачів сільськогосподарських земель включити юридичних осіб.
- Однак така позиція суперечить вимогам фермерів, власників паїв, які категорично виступають проти продажу земель сільгосппризначення іноземцям, олігархам, юридичним особам з метою недопущення їх на ринок земель. Адже дозвіл на придбання землі юридичними особами може стати таким собі золотим ключиком, з допомогою якого великий капітал зможе відкрити скриньку Пандори щодо масштабної скупки та спекуляції землею. Отже парламентарям, власникам паїв усім зацікавленим особам доведеться шукати компроміс із цього гострого питання.
Асоціація фермерів та приватних землевласників Херсонської області, фермери з Вінницької та Запорізької області пропонують встановити черговість переважного права на купівлю земель сільськогосподарського призначення у разі відмови держави від такого права. А ось фермери Луганщини, Миколаївщини, Хмельниччини та науковці із Сум обґрунтовують свої пропозиції стосовно того, щоб надати таке переважне право, насамперед, орендарям або власникам сусідніх земельних ділянок. Землевласники з Дніпропетровщини наполягають на тому, щоб надати власнику землі право самому визначати покупця своєї землі. Так що і розробникам закону, і депутатам доведеться попрацювати над цією дилемою.
Заборонити змінювати цільове призначення не лише ділянок, що набуваються у власність із земель державної та комунальної власності, а й для наділів, які переходять у власність інших осіб, тобто приватної власності. На цьому наполягають здебільшого власники паїв Луганської, Київської, Запорізької областей.
Ще більш радикальніші пропозиції надійшли щодо цього положення Закону від селян з Прикарпаття, які вважають за потрібне запровадити мораторій на здійснення зміни цільового призначення особливо цінних земель.
Левова частка пропозицій стосовно вимог до покупців земельних ділянок сільськогосподарського призначення зводиться до встановлення більш жорстких вимог до покупця землі. Зокрема, сподвижники земельної реформи з Прикарпаття та Луганської області пропонують надати право на купівлю цих земель громадянам, які мають громадянство України не менше 5 років, сільськогосподарську освіту, досвід роботи на землі та проживають на селі. А фермери з Миколаївщини надали обґрунтовану пропозицію, в разі реалізації якої землю сільгосппризначення зможуть викупити лише ті громадяни, які пропрацювали на землі 5 років і більше. Громади з Дніпропетровщини, Кіровоградщини, Чернігівщини наполягають на тому, щоб законодавець додав до цієї норми ще й вимогу стосовно того, що такі покупці землі мають право на її придбання, якщо вони господарюють на ній.
Стосовно консолідації земель сільськогосподарського призначення громадяни пропонують, в основному, виділити в окремий закон главу 4 проекту “Консолідація земель сільськогосподарського призначення”.
- Формування єдиних інвестиційно привабливих масивів, зручних для обробки – це нагальна потреба часу, адже в результаті розпаювання нині сільгоспугіддя нагадують шахівницю, що суттєво заважає налагодити ефективне товарне виробництво на селі, – зазначає з цього приводу Голова Держземагентства Сергій Тимченко.
Значна кількість пропозицій щодо земельної реформи стосується змін до інших законодавчих актів. Зокрема, йдеться про встановлення обов’язкових внесків до бюджетів сільських (селищних) рад на розвиток соціальної сфери та інфраструктури села у розмірі один відсоток від орендної плати, або від вартості проданої земельної ділянки, або від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
Громадяни, які переймаються долею земельної реформи, пропонують розробникам закону детально виписати положення законодавчого акта, щодо створення Державного земельного (іпотечного) банку. Вони турбуються про те, щоб після його прийняття система кредитування сільгоспвиробника якомога швидше запрацювала.
Так, фермери з Донеччини ведуть мову про надання економічної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам з боку держави, зокрема шляхом зменшення ставок за кредитними зобов’язаннями до максимальних вісім відсотків передбачити можливість отримання довгострокових (до 20 років) кредитів з відсотковою ставкою до п’яти відсотків річних для придбання земельних ділянок сільгоспвиробниками. З цього приводу керівник земельного відомства Сергій Тимченко неодноразово наголошував, що держава всіляко сприятиме створенню спеціалізованої фінансової устави для підтримки дрібного та середнього товаровиробника на селі. Вони отримають можливість брати кредити на пільгових умовах для придбання землі та розвитку господарства. Це допоможе, зокрема, фермерам, конкурувати з агрохолдингами.
Змістовні та аргументовані пропозиції щодо надання підтримки фермерським господарствам надіслали Асоціації фермерів Богодухівського району Харківської області та Херсонської області. Вони пропонують безкоштовно передати у власність фермерським господарствам землі, які перебувають у їхньому постійному користуванні. А ось представники Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів Полтавської області висловлюють думку стосовно того, щоб надати можливість кожному члену сімейного фермерського господарства безкоштовно отримати 50 га ріллі і 25 га сільськогосподарських угідь із земель запасу та невитребуваних паїв і передбачити механізми фінансової підтримки придбання фермерами землі.
Представники органів місцевого самоврядування Одещини звернулися до розробників закону, законодавців з проханням не менше 30 відсотків державного мита при укладенні цивільно-правових угод спрямовувати до місцевих бюджетів, наприклад, з метою наповнення місцевих бюджетів.
Пропозиції, висловлені до проекту Закону України “Про ринок земель” під час проведення широкомасштабної інформаційно-роз’яснювальної кампанії, після узагальнення Держземагентством, були обговорені з народними депутатами України в комітетах Верховної Ради і будуть внесені до Верховної Ради України при підготовці законопроекту до другого читання.


Відділ Держкомзему у Вознесенському районі


(Газета "Вісті Вознесенщини", 27.10.2011 р.)

Успадковуючи сільськогосподарські земельні ділянки, іноземець у річний термін має їх відчужити або ж при можливості змінити цільове призначення

QR-код Інтернет-сайту веб-порталу Головного управління Держкомзему у Миколаївській областіЧастиною четвертою статті 118 Земельного кодексу України встановлено, що землі сільськогосподарського призначення, прийняті у спадщину іноземними громадянами, а також особами без громадянства, протягом року підлягають відчуженню. Враховуючи чинну редакцію статті 126 вищезазначеного Кодексу, право власності при спадкуванні виникає не з дня видачі свідоцтва, а з дня проставлення відмітки органами земельних ресурсів про перехід права власності на цю земельну ділянку на державному акті спадкодавця або ж з дня видачі та державної реєстрації нового державного акта на право власності на земельну ділянку на ім’я спадкоємця за його бажанням. Не відчуження земельної ділянки іноземними особами та особами без громадянства у встановлений строк у випадках, визначених Земельним кодексом, є підставою для припинення права власності на земельну ділянку відповідно до пункту «е» статті 140 цього ж Кодексу. Отже, земельна ділянка для обслуговування житлового будинку і господарських будівель та споруд, успадкована іноземним громадянином, є його власністю без будь-яких обмежень і умов (крім вимоги використання за цільовим призначенням). Щодо інших земельних ділянок, то земельна ділянка для особистого селянського господарства, яка розташована біля будинку, може бути або відчужена у визначений термін, або ж за згодою органу місцевого самоврядування може бути проведена зміна цільового призначення такої ділянки. Щодо земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, то така ділянка має бути відчужена іноземним громадянином протягом року з дня виникнення у нього права власності на таку ділянку. Зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва відповідно до п.15 Перехідних положень Земельного кодексу — неможлива.


Відділ Держкомзему у Вознесенському районі


(Газета "Вісті Вознесенщини", 13.10.2011 р.)QR-код інформаційної картки Головного управління Держкомзему у Миколаївській області

Кадастрова карта
Публічна кадастрова карта
Наші новини
Новини України
Головне управління Держземагентства у Тернопільській області видало п’ять наказів про відведення земельних ділянок учасн...
На Харківщині землевпорядники дали дозвіл на відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва батьку героя Н...
До Державного бюджету України від наданих землевпорядниками Кіровоградщини адмінпослуг надійшло понад 1,76 млн гривень
Землевпорядники Черкащини провели повторну нормативну грошову оцінку земель 64 населених пунктів
На Буковині землевпорядники видали 577 наказів про розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної вл...
Землевпорядники Житомирщини розробили методичні рекомендації для створення громадських пасовищ
Землевпорядники Буковини провели державну експертизу 249 об’єктів
У липні на прийом до землевпорядників Миколаївщини звернулося 150 громадян
Народні депутати України підтримали законопроект Держземагентства стосовно заборони продажу земель сільгосппризначення
Учасники “круглих столів” в Ужгороді та Харкові висловилися за вдосконалення законопроекту щодо порядку продажу права ор...
RSSАрхів Держкомзему
  • Землевпорядники Черкащини провели державну землевпорядну експертизу 372 об’єктів
  • На Вінниччині відбувся “круглий стіл” у рамках широкого обговорення законопроекту стосовно заборони продажу земель сільг...
  • Сергій Рудик ініціює відновлення практики підвищення кваліфікації державних службовців з мовної підготовки
  • У Запорізькій області у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва на спецрахунки органів м...
  • На Кіровоградщині десять учасників АТО отримали дозволи на відведення земельних ділянок
  • Землевпорядники Закарпаття зареєстрували 14793 земельні ділянки
  • На Рівненщині власники земельних паїв уклали 93 тис. договорів оренди
  • Землевпорядники Закарпаття провели державну експертизу 271 об’єкта
  • Землевпорядники Миколаївщини за круглим столом обговорили актуальні питання у сфері земельних відносин
  • У Запорізькій області проведено державну землевпорядну експертизу 130 об’єктів
  • Землевпорядники прийняли перші рішення про виділення земельних ділянок родинам героїв Небесної сотні
  • Землевпорядники Київщини перерахували одноденний заробіток для підтримки Збройних сил України
  • Для зменшення споживання природного газу на Рівненщині запропоновано відводити землі під видобуток торфу
  • Державні кадастрові реєстратори Запорізької області зареєстрували 17070 земельних наділів
  • На Житомирщині цього року проведено нормативну грошову оцінку земель 234 поселень
  • Землевпорядники Запорізької області ухвалили 1419 рішень щодо розпорядження землями сільгосппризначення
  • Землевпорядники Черкащини проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з актуальних питань у сфері земельних відносин
  • Землевпорядники Кіровоградщини провели державну експертизу 585 об’єктів
  • Державні кадастрові реєстратори Херсонщини зареєстрували 10568 земельних наділів
  • Сергій Рудик очолив українську делегацію для участі у сесії Комітету експертів ООН
RSSДо обговорення
  • Середа, 13 серпня 2014
    Проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення ролі місцевого самоврядування при розпорядженні землями державної власності”-- Delivered by Feed43 service […]
  • Четвер, 07 серпня 2014
    Доопрацьований проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Типового договору оренди землі”-- Delivered by Feed43 service […]
  • Четвер, 07 серпня 2014
    Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2011 р. № 835 та від 17 жовтня 2012 р. № 1051”-- Delivered by Feed43 service […]
  • Понеділок, 04 серпня 2014
    Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про затвердження Порядку обстеження та оновлення пунктів Державної геодезичної мережі”-- Delivered by Feed43 service […]
  • П'ятниця, 18 липня 2014
    Проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення”-- Delivered by Feed43 service […]
  • Четвер, 17 липня 2014
    Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про затвердження уніфікованої форми Акта, що складається за результатами проведення планової (позапланової) перевірки щодо додержання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності”-- Delivered by Feed43 service […]
  • Четвер, 26 червня 2014
    Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про затвердження Правил передачі українською мовою географічних назв і термінів Республіки Македонія”-- Delivered by Feed43 service […]
  • Четвер, 26 червня 2014
    Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про затвердження Правил передачі українською мовою географічних назв і термінів Білорусі”-- Delivered by Feed43 service […]
  • Четвер, 26 червня 2014
    Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про затвердження Правил передачі українською мовою географічних назв і термінів Греції”-- Delivered by Feed43 service […]
  • Четвер, 26 червня 2014
    Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про затвердження Правил передачі українською мовою географічних назв і термінів Нідерландів”-- Delivered by Feed43 service […]
  • Середа, 25 червня 2014
    Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про затвердження зразка Реєстраційного посвідчення апаратури супутникових радіонавігаційних систем”-- Delivered by Feed43 service […]
  • Понеділок, 23 червня 2014
    Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про затвердження Правил написання українських географічних назв на картах та в інших виданнях”-- Delivered by Feed43 service […]
  • П'ятниця, 20 червня 2014
    Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про внесення змін до Методики проведення державної експертизи землевпорядної документації”-- Delivered by Feed43 service […]
  • П'ятниця, 06 червня 2014
    Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку проведення інвентаризації земель”-- Delivered by Feed43 service […]
  • Вівторок, 03 червня 2014
    Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку ведення державного обліку, реєстрації та проведення експертизи топографо-геодезичних і картографічних робіт та їх результатів”-- Delivered by Feed43 service […]
  • П'ятниця, 30 травня 2014
    Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Положення про Державний фонд документації із землеустрою” та результати його громадського обговорення-- Delivered by Feed43 service […]
  • Понеділок, 26 травня 2014
    Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення" та результати його громадського обговорення-- Delivered by Feed43 service […]
  • Середа, 21 травня 2014
    Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 1997 р. № 269” та результати його громадського обговорення-- Delivered by Feed43 service […]
  • П'ятниця, 16 травня 2014
    Доопрацьований проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний земельний кадастр" щодо вдосконалення надання адміністративних послуг"-- Delivered by Feed43 service […]
  • Четвер, 15 травня 2014
    Проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо активізації проведення земельних торгів” та результати його громадського обговорення-- Delivered by Feed43 service […]
Сторінка 1 з 41234
ᚧТоп Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтівᚧᚪКаталог сайтів Україниᚪ