Календар подій
Серпень 2014
П В С Ч П С Н
« Лип    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Гаряча лінія
ᚴГаряча лінія Голови Держземагентства Україниᚴ
Земельна реформа
ᚴОбговорюємо проект Закону України "Про ринок земель"ᚴ
Розділи сайту
Архів матеріалів
ПЕРЕДПЛАТА
ᚮНауково-виробничий журнал Державного комітету України із земельних ресурсів "Землевпорядний вісник"ᚮ
Наша погода

Погода в Україні

Погода в Україні

Наша адреса

Переглянути більшу мапу
Наші партнери

Дозвільний центр Миколаївської облдержадміністрації

ᚡАГРОПРОМ - Агропромисловий Портал України - підприємства, товари, послуги, ціни, новини апк, вакансії."АГРОПРОМ"ᚡ

Відео- і аудіовипуски програми “Моя земля – моя власність” на інформаційному сайті Проекту “Земельна реформа в Україні”

Портал RootUA

Наші відвідувачі

ᚼАрхів розділу ‘Постанова КМУ №844 від 05.08.2009’ᚼ

На Миколаївщині триває безоплатна приватизація землі

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.08.2009 № 844 на початок грудня громадянам видано 35 тис. 132 державних акта.
Це становить 46,5% від загальної кількості заяв, зареєстрованих територіальними підрозділами Держкомзему у Миколаївській області.

Головне управління Держкомзему у Миколаївській області роз’яснює: що потрібно, щоб приватизувати землю?

Безоплатна передача земельних ділянок (приватизація землі) у власність громадян здійснюється у випадках:
- Приватизації земель, що знаходяться в їх користуванні;
- Одержання земельних ділянок при приватизації державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ і організацій;
- Одержання земельних ділянок із земель державної та комунальної власності в межах норм безоплатної приватизації.
Громадяни, зацікавлені в приватизації землі, подають заяву до відповідної ради народних депутатів, в якому вказується бажаний розмір і місце розташування земельної ділянки, мета її використання і склад сім’ї.
Місцева рада розглядає заяву про приватизацію землі і в разі згоди замовляє землевпорядній організації розробку проект відведення землі, який узгоджується з радою, землевпорядними, природоохоронними і санітарними органами, органами архітектури і подається до місцевої ради для прийняття рішення про приватизацію землі.
Для приватизації землі необхідні такі документи:
- Копія паспорта (всі сторінки) та ідентифікаційного коду;
- Рішення відповідного органу місцевого самоврядування про дозвіл на приватизацію землі;
- Довідка відповідного органу самоврядування про користування даною земельною ділянкою;
- Викопіювання з генплану забудови (або проекту формування) з нанесенням місця розташування земельної ділянки, завірені відповідним органом місцевого самоврядування;
- Акт встановлення та погодження меж земельної ділянки (з підписами сусідніх землекористувачів і завірений відповідним органом місцевого самоврядування);
- Документи на нерухомість, розташовану на даній земельній ділянці.
Порядок безоплатної приватизації землі громадянами визначено у ст. 118 Земельного кодексу України, відповідно до якої громадянин, зацікавлений у приватизації землі, що знаходиться в його користуванні, повинен подати заяву на приватизацію землі до відповідної районної, Київської чи Севастопольської міської державної адміністрації або сільської, селищної, міської ради за місцезнаходженням земельної ділянки. На підставі технічних матеріалів та документів, що підтверджують розмір земельної ділянки, вказаний орган у місячний термін має прийняти рішення про приватизацію землі.
На отримання земельних ділянок при приватизації державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ і організацій мають право лише працівники сільгосппідприємств та пенсіонери з їх числа шляхом подання клопотання до сільської, селищної, міської ради або районної адміністрації, які в місячний термін повинні його розглянути і надати дозвіл на розробку проекту приватизації землі. При цьому передача земельних ділянок вказаним особам здійснюється тільки після затвердження проекту приватизації земель у порядку, визначеному ст. 25 Земельного кодексу України.
Згідно зі ст. 5 Закону України “Про особливості приватизації майна в агропромисловому комплексі” приватизація майна державних сільськогосподарських підприємств здійснюється шляхом перетворення їх у колективні сільськогосподарські підприємства або у відкриті акціонерні товариства за рішенням загальних зборів (зборів уповноважених).
У зв’язку з цим питання приватизації землі, яка знаходиться в постійному користуванні комунального сільськогосподарського підприємства, можна вирішувати тільки після рішення загальних зборів про приватизацію підприємства і позитивного рішення власника підприємства (обласної ради) про таку приватизації землі.
Усі громадяни України мають право на підставі рішення органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування отримати безкоштовно із земель комунальної та державної власності у власність земельні ділянки для ведення фермерського господарства чи особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель, дачного і гаражного будівництва в межах норм, визначених статтею ст. 121 Земельного кодексу України:
- Приватизація землі для ведення фермерського господарства – в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство;
- Приватизація землі для ведення особистого селянського господарства – не більше 2,0 гектара;
- Приватизація землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) у селах – не більше 0,25 гектара, в селищах – не більше 0,15 гектара, в містах – не більше 0,10 гектара;
- Приватизація землі для індивідуального дачного будівництва – у розмірі не більше 0,10 гектара;
- Приватизація землі для ведення садівництва – не більше 0,12 гектара;
- Приватизація землі для будівництва індивідуальних гаражів – не більше 0,01 гектара.
При цьому, розмір земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства може бути збільшений у разі отримання в натурі земельної частки (паю) членами колективного сільськогосподарського підприємства, її спадкування членами особистого селянського господарства та відповідно до закону. Безкоштовна приватизація землі не залежить від місця проживання громадян – членів фермерського господарства.
Для ведення селянського (фермерського) господарства можуть передаватися у приватну власність або надаватись у користування земельні ділянки, розмір яких не повинен перевищувати 50 гектарів ріллі і 100 гектарів усіх земель, а в місцевостях з важкодоступними населеними пунктами, визначеними КМУ, – 100 гектарів.
Працівники соціальної сфери села мають право на приватизацію землі сільськогосподарського призначення та отримання у користування, зокрема, для ведення особистого селянського господарства, незалежно від місця проживання тільки при наявності вільних земель.
Рішення органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо приватизації земель приймається на підставі технічних матеріалів та документів, що підтверджують розмір земельної ділянки. Технічні матеріали на земельну ділянку розробляються за замовленням громадян організаціями, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт, у строки та на умовах, які визначаються угодою сторін.

Правом на приватизацію землі скористалися 342,2 тис. миколаївців

Приватизовано 422,7 тис. земельних ділянок загальною площею 69,0 тис. га. З них для житлового будівництва — 254,0 тис. земельних ділянок площею 43,5 тис. га. Для ведення особистого селянського господарства — 93,2 тис. земельних ділянок площею 20,4 тис. га. Під садівництво приватизовано 69,3 тис. ділянок площею 4,9 тис. га. Для дачного будівництва приватизовано відповідно 72 ділянки площею 70 га. Для гаражного будівництва — 6,0 тис. ділянок площею 26 гектарів.
Станом на 01.04.12 оформлено 270,2 тис. державних актів на право власності на земельні ділянки.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.08.09 №844 станом на 01.05.12 громадянам видано 35 тис. 012 державних актів, що становить 46,3% від загальної кількості зареєстрованих заяв територіальними підрозділами Держкомзему у Миколаївській області.

На початок квітня на Миколаївщині зареєстровано 75612 заяв громадян на безоплатну приватизацію землі

З них повернено за добровільною відмовою громадян та як такі, що не відповідають вимогам постанови КМУ №844 від 05.08.09, 6901 заява.
Виготовлено 37 121 державний акт. Зареєстровано — 35 144 держактів. Видано громадянам 35 012 державних актів. В тому числі виготовлено, зареєстровано та видано громадянам 2126 держактів без розроблення технічної документації.

На початок року на Миколаївщині зареєстровано 75,611 тис. заяв громадян на безоплатну приватизацію землі

За станом на 01.01.12 кількість зареєстрованих територіальними органами Держкомзему заяв громадян становила 75 тис. 611. З них повернено як такі, що не відповідають вимогам постанови та за добровільною відмовою громадян від безоплатної приватизації, 6 тис. 874 заяви.
Кількість укладених договорів становила 61 тис. 776. З них: 59 тис. 275 договорів укладено на виготовлення технічної документації та державного акта.
Виготовлено 37 тис. 121 державний акт. З них: 2 тис. 216 державних актів без розроблення технічної документації та 34 тис. 905 державних актів з розробленням технічної документації.
Видано громадянам 35 тис. 001 державний акт. З них: 2 тис. 126 – без розроблення технічної документації та 32 тис. 875 – з розробленням технічної документації із землеустрою.

У 2011 році на урядовій “гарячій лінії” щодо безоплатної приватизації землі миколаївців найбільше цікавили інші земельні питання

Так, за рік розглянуто та надано відповіді на 219 звернень громадян, що надійшли від Урядової гарячої лінії. З них лише 36 щодо роз’яснення вимог Порядку безоплатних оформлення та видачі громадянам України державних актів на право власності на земельні ділянки та стану виконання робіт зі складання державних актів на право власності на земельні ділянки.
Натомість найчастіше громадяни порушували питання, що не стосуються реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 05.08.09 № 844 (із змінами). 39 звернень стосувалося складання державних актів на право власності на земельні ділянки на загальних підставах. Ще 24 звернення – щодо регулювання орендних відносин. У 120 зверненнях йшлося про визнання права на земельну частку (пай), погодження межі суміжного землекористування, вирішення земельних спорів.

Миколаївщина видала 3579 державних актів на право власності на землю

QR-код Інтернет-сайту веб-порталу Головного управління Держкомзему у Миколаївській областіТериторіальними органами Держкомзему у Миколаївській області зареєстровано та видано з 01.01.2011 3579 державних актів на право власності на земельну ділянку. З них 371 — на виконання Постанови КМУ №844 від 05.08.2009 “Деякі питання реалізації права власності на землю громадянами України у 2009 році”. Таких результатів отримано буквально за лічені дні, зокрема, й вихідні.
Всі громадяни, які мали бажання отримати державні акти в територіальних органах Держкомзему, їх отримали.
Наразі робота з видачі держактів триває в оперативному режимі. Відповідні процеси завершаться вже найближчим часом. У відділах Держкомзему у районах і містах Миколаївської області ведеться щоденний моніторинг цієї діяльності. Проводяться зустрічі із землевласниками, обходи подвір’їв та садиб.
Налагоджено взаємодію з органами місцевого самоврядування. Вони сприяють роботі із землевласниками-інвалідами. Надають відповідні дані про зміну адрес проживання тих заявників, що переїхали.
Ведеться облік громадян, яким не можуть бути видані державні акти з поважних причин. Переважно це стосується випадків, коли землевласники померли, змінили адресу, або не мають фінансової можливості оплатити відповідні послуги.
Громадян, які зверталися щодо оформлення державного акта на право власності на земельну ділянку до 01.01.2011 та частково провели оплату адміністративних послуг Миколаївській регіональній філії державного підприємства “Центр державного земельного кадастру”, готові приймати у територіальних органів Держкомзему в області із заявами щодо отримання держактів. Адже здійснити свою мрію — стати власником своєї землі — тепер стало як ніколи просто і швидко.QR-код інформаційної картки Головного управління Держкомзему у Миколаївській області

Реалізація громадянами права на землю: 9 місяців 2010 року

Згідно з факсограмою Держкомзему від 21.10.10, у зв’язку із відміною Державним казначейством заборони на проведення видатків за рахунок коштів Стабілізаційного фонду на реалізацію заходів із безоплатних оформлення та видачі громадянам України державних актів на право власності на земельну ділянку та враховуючи наявність на рахунках державних підприємств, що належать до сфери управління Держкомзему та Мінприроди зазначених коштів, які передбачені для реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 05.08.2009 №844 "Деякі питання реалізації права власності на землю громадянами України" реалізація вищезазначеної постанови триває.
Станом на 29.10.10 кількість зареєстрованих територіальними органами Держкомзему заяв громадян становить 74 тис. 718 шт., з них повернуто як такі, що не відповідають вимогам постанови 6 тис. 662 заяви.
Кількість укладених договорів становить 60 тис. 890 шт., з них: на виготовлення державних актів без технічної документації 2 тис. 471 договір та 58 тис. 419 договорів укладено на виготовлення технічної документації та державного акта.
Загальна кількість державних актів, які необхідно зареєструвати і видати громадянам, відповідно до доведеного фінансування, становить 56 тис. 502 комплекти.
Виготовлено 35 тис. 848 державних актів, з них: 2 тис. 191 державних актів без розроблення технічної документації та 33 тис. 657 державних актів з розробленням технічної документації.
Зареєстровано 33 тис. 846 державних актів, з них: 2 тис. 93 – без розроблення технічної документації та 31 тис. 753 – з розробленням технічної документації.
Видано 33 тис. 715 державних актів громадянам, з них: 2 тис. 93 – без розроблення технічної документації та 31 тис. 622 – з розробленням технічної документації, з них відповідно до завдань доведених Держкомземом факсограмою від 26.10.2010 щодо сприяння у видачі державних актів у кількості 3510 штук з 26 по 31 жовтня 2010 року включно по області за даними Миколаївської регіональної філії ДП "Центр ДЗК" видано громадянам 3 тис. 435 державних актів.
Щодо фінансування робіт з реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 05.08.2009 №844 від 05.08.09 №844 станом на 01.11.2010, то обсяги робіт, які виконано та не сплачено становлять 40 технічних документацій на загальну суму 4 тис. 526 грн. та 648 робіт із здійснення державної реєстрації державних актів у кількості 648 шт. на загальну суму 4 тис. 853 грн.
Планові обсяги робіт, які планується виконати до кінця 2010 року становлять 5 тис. 28 технічних документацій на загальну вартість 568 тис. 968 грн. та проведення робіт із здійснення державної реєстрації державних актів у кількості 5 тис. 28 шт. на загальну суму 37 тис. 660 грн.

Засідання колегії

Начальник Головного управління Держкомзему у Миколаївській області В. П. Янчук взяв участь у колегії Головного управління.
Були розглянуті питання порядку денного: про підсумки діяльності Головного управління Держкомзему у Миколаївській області за 9 місяців 2010 року та про поновлення та продовження роботи по видачі державних актів, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.08.2009 №844 "Деякі питання реалізації права власності на землю громадянами України".

Робота зі зверненнями громадян за 9 місяців 2010 року

Протягом січня-вересня 2010 року, виконуючи основні вимоги Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008, з метою оперативного вирішення питань, порушених у зверненнях, задоволення законних вимог заявників, Головним управлінням Держкомзему у Миколаївській області забезпечено їх своєчасний, об’єктивний, всебічний розгляд. За підсумками вирішення питань заявникам надаються письмові відповіді в установлені законодавством строки.
За цей період до Головного управлінням Держкомзему у Миколаївській області надійшло та розглянуто 483 звернення громадян, з них від облдержадміністрації – 216 звернень, або 44,7% від загальної кількості.
Основний спектр порушених у них питань: щодо роз’яснення вимог земельного законодавства, інформаційні запити — 48 звернень, що складає 9,9% від загальної кількості; щодо оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки (складання державних актів на право власності на земельні ділянки) — 155 звернень, або 32,0%; щодо роздержавлення та розпаювання земель сільськогосподарських підприємств, визнання права на земельну частку (пай) — 42 звернення, або 8,7%; щодо надання, вилучення земельних ділянок — 35 звернень, або 7,2%, щодо регулювання орендних відносин (виплата орендної плати, збільшення розміру орендної плати, укладання та розірвання договорів оренди тощо) — 34 звернення, або 7,0%; щодо вирішення земельних спорів (щодо межі суміжного землекористування, тощо) — 24 звернення, або 4,9%; скарги на дії (бездіяльність) посадових осіб територіального органу Держкомзему у Миколаївській області, облдержземінспекції, Миколаївської регіональної філії ДП "Центр ДЗК", ДП "Миколаївській науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" – 17 звернень, або 3,5%; скарга на дії (бездіяльність) посадових осіб органів виконавчої влади та місцевого самоврядування — 3 звернення, або 0,6%; інші питання — 125 звернень, або 25,9%.
Протягом цього ж періоду надійшло та розглянуто 74 повторних звернення, з них: щодо оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки (складання державних актів на право власності на земельні ділянки) — 33; щодо регулювання орендних відносин (виплата орендної плати, збільшення розміру орендної плати, укладання та розірвання договорів оренди тощо) — 6; з питання надання та вилучення земельної ділянки – 9; з питань самовільного зайняття земельної ділянки суміжним землекористувачем – 8; щодо вирішення земельних спорів — 6; скарга на дії (бездіяльність) посадових осіб територіального органу Держкомзему у Миколаївській області, облдержземінспекції, Миколаївської регіональної філії ДП "Центр ДЗК", ДП "Миколаївській науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" – 4; скарги на дії (бездіяльність) посадових осіб органів виконавчої влади та місцевого самоврядування — 1, розпаювання та роздержавлення земель – 6, щодо роз’яснення вимог чинного законодавства – 1.
За підсумками аналізу зазначених звернень вважаємо, що одними з основних причин, що сприяють виникненню повторних звернень є недостатня правова освіта та свідомість населення; категоричне небажання заявників вирішувати питання в судовому порядку – у випадках, коли вирішення порушених у зверненнях питань належить виключно до компетенції суду; а також той факт, що громадяни не завжди розрізняють до компетенції якого органу належить вирішення порушеного у зверненні питання.
Крім цього, за січень-вересень розглянуто та надано відповіді на 341 звернення, яке надійшло від урядової гарячої лінії, які стосуються: роз’яснення вимог Порядку безоплатних оформлення та видачі громадянам України державних актів на право власності на земельні ділянки (97); стану виконання робіт зі складання державних актів на право власності на земельні ділянки (84).
Також у зверненнях до урядової гарячої лінії громадяни порушували питання, що не стосуються реалізації Постанови Кабінету Міністрів України від 05.08.09 (із змінами), а саме:
- щодо складання державних актів на право власності на земельні ділянки на загальних підставах (ст. 118, 121, п. 4 ст. 116 Земельного кодексу України (41 звернення);
- щодо регулювання орендних відносин (7 звернень);
- щодо інших питань (визнання права на земельну частку (пай), погодження межі суміжного землекористування, вирішення земельних спорів тощо) (112 звернень).
Керуючись розпорядженням голови облдержадміністрації від 17.12.2009 №477-р "Про затвердження графіків особистих та особистих виїзних прийомів громадян головою облдержадміністрації, першим заступником, заступниками голови Миколаївської облдержадміністрації на 2010 рік", наказом начальника Головного управління від 04.01.2010 №2-адм затверджено Графік особистого прийому громадян керівництвом Головного управління Держкомзему у Миколаївській області у 2010 році, Графік проведення виїзних прийомів громадян начальником Головного управління Держкомзему у Миколаївській області у 2010 році.
У Головному управлінні приділяється особлива увага та уважне ставлення до розгляду звернень та вирішення проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, непрацездатні особи та особи, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, багатодітні сім’ї, одинокі матері, інші особи, які потребують соціального захисту та підтримки. Також забезпечується належна взаємодія з органами місцевого самоврядування для оперативного і всебічного вирішення в межах наданих повноважень та інших вимог законодавства питань, з якими звертаються громадяни на особистому прийомі.

Категорія заявників Кількість звернень, отриманих за 9 місяців 2010 року Порівняння з відповідним періодом минулого року (+,-) Кількість звернень, отриманих за відповідний період минулого року
"Мати-героїня" 1 +1 0
Інвалід Великої Вітчизняної війни 0 -4 4
Герой Соціалістичної праці 0 -1 0
Герой Радянського Союзу 0 -1 1
Герой України 0   0
Всього: 1 -5 6

Кількість і питома вага звернень громадян, які потребують соціального захисту

Категорія заявників Кількість звернень, отриманих за 9 місяців 2010 року Порівняння з відповідним періодом минулого року (+,-) Кількість звернень, отриманих за відповідний період минулого року
Учасники Великої Вітчизняної війни 3 +3 0
Учасники бойових дій 3 +3 0
Удови загиблих на фронті 0   0
Багатодітні сім’ї 5 +4 1
Одинокі матері 1 +1 0
Ветерани праці 20 +10 10
Пенсіонери 96 +45 51
Особи, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС 0   0
Інваліди 29 +28 1
Всього: 157 94 63

Таким чином, із 483 звернень громадян, 157 (або 32,5% від загальної кількості) надійшло від громадян, які потребують соціального захисту.

Кадастрова карта
Публічна кадастрова карта
Наші новини
Новини України
Землевпорядники Київщини зареєстрували 54846 земельних ділянок
На Буковині цьогоріч до бюджетів від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунал...
Землевпорядники Миколаївщини передали понад 20 тис. грн на лікування бійців АТО
Запорізька область: Учасник АТО отримав земельну ділянку
Власники земельних паїв Черкащини отримали 92,52 млн грн орендної плати
На Рівненщині до бюджетів надійшло майже 77 млн гривень плати за землю
Державні кадастрові реєстратори Кіровоградщини зареєстрували 20888 земельних ділянок
Запорізькі землевпорядники зареєстрували 55,56 тис. земельних ділянок
На прийом до землевпорядників Київщини минулого місяця звернулося 180 громадян
Більше 200 відважних геодезистів готові почати демаркацію кордону України з Росією
RSSАрхів Держкомзему
  • Землевпорядники Рівненщини провели державну експертизу 504 об’єктів землевпорядної та землеоціночної документації
  • Землевпорядники Дніпропетровщини провели державну землевпорядну експертизу 35 об’єктів
  • Україна стала одним із засновників Європейського відділення Комітету експертів ООН з управління геопросторовою інформаці...
  • Україна отримає від Польщі півсотні геодезичних GPS-приймачів для створення єдиної державної геодезичної мережі
  • Землевпорядники України продовжують широке обговорення законопроекту про вдосконалення порядку продажу права оренди
  • На Львівщині прийнято рішення про виділення земельних ділянок сім’ям загиблих у ході АТО
  • Від сплати за надані землевпорядниками Запоріжжя адмінпослуги Державний бюджет України поповнився на 1,89 млн гривень
  • На Дніпропетровщині від продажу земельних ділянок до бюджетів надійшло 2,99 млн гривень
  • Землевпорядники Черкащини зареєстрували 28852 земельні ділянки
  • Землевпорядники Закарпаття видали 246 документів через дозвільний центр
  • Землевпорядники Вінницької області провели державну землевпорядну експертизу 989 об’єктів
  • Черкаські землевпорядники активно продовжують висвітлювати у ЗМІ актуальні питання у сфері земельних відносин
  • Запорізькі землевпорядники здійснюють постійний контроль за відповідністю чинних договорів оренди законодавчим вимогам
  • На Вінниччині землевпорядники видали 33 накази про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення з...
  • Землевпорядники Полтавщини зареєстрували 26923 земельні ділянки
  • Від сплати за надані землевпорядниками Вінниччини адміністративні послуги Державний бюджет України поповнився на 3,28 мл...
  • На Черкащині від продажу прав оренди земельних наділів до бюджетів надійшло 327,64 тис. гривень
  • Землевпорядники Чернігівщини затвердили вісім проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для учасників АТО
  • Землевпорядники Херсонщини провели державну експертизу 405 об’єктів
  • На Миколаївщині до бюджетів від продажу земельних ділянок державної власності надійшло 396,08 тис. гривень
RSSДо обговорення
  • Середа, 13 серпня 2014
    Проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення ролі місцевого самоврядування при розпорядженні землями державної власності”-- Delivered by Feed43 service […]
  • Четвер, 07 серпня 2014
    Доопрацьований проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Типового договору оренди землі”-- Delivered by Feed43 service […]
  • Четвер, 07 серпня 2014
    Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2011 р. № 835 та від 17 жовтня 2012 р. № 1051”-- Delivered by Feed43 service […]
  • Понеділок, 04 серпня 2014
    Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про затвердження Порядку обстеження та оновлення пунктів Державної геодезичної мережі”-- Delivered by Feed43 service […]
  • П'ятниця, 18 липня 2014
    Проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення”-- Delivered by Feed43 service […]
  • Четвер, 17 липня 2014
    Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про затвердження уніфікованої форми Акта, що складається за результатами проведення планової (позапланової) перевірки щодо додержання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності”-- Delivered by Feed43 service […]
  • Четвер, 26 червня 2014
    Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про затвердження Правил передачі українською мовою географічних назв і термінів Республіки Македонія”-- Delivered by Feed43 service […]
  • Четвер, 26 червня 2014
    Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про затвердження Правил передачі українською мовою географічних назв і термінів Білорусі”-- Delivered by Feed43 service […]
  • Четвер, 26 червня 2014
    Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про затвердження Правил передачі українською мовою географічних назв і термінів Греції”-- Delivered by Feed43 service […]
  • Четвер, 26 червня 2014
    Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про затвердження Правил передачі українською мовою географічних назв і термінів Нідерландів”-- Delivered by Feed43 service […]
  • Середа, 25 червня 2014
    Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про затвердження зразка Реєстраційного посвідчення апаратури супутникових радіонавігаційних систем”-- Delivered by Feed43 service […]
  • Понеділок, 23 червня 2014
    Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про затвердження Правил написання українських географічних назв на картах та в інших виданнях”-- Delivered by Feed43 service […]
  • П'ятниця, 20 червня 2014
    Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про внесення змін до Методики проведення державної експертизи землевпорядної документації”-- Delivered by Feed43 service […]
  • П'ятниця, 06 червня 2014
    Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку проведення інвентаризації земель”-- Delivered by Feed43 service […]
  • Вівторок, 03 червня 2014
    Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку ведення державного обліку, реєстрації та проведення експертизи топографо-геодезичних і картографічних робіт та їх результатів”-- Delivered by Feed43 service […]
  • П'ятниця, 30 травня 2014
    Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Положення про Державний фонд документації із землеустрою” та результати його громадського обговорення-- Delivered by Feed43 service […]
  • Понеділок, 26 травня 2014
    Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення" та результати його громадського обговорення-- Delivered by Feed43 service […]
  • Середа, 21 травня 2014
    Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 1997 р. № 269” та результати його громадського обговорення-- Delivered by Feed43 service […]
  • П'ятниця, 16 травня 2014
    Доопрацьований проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний земельний кадастр" щодо вдосконалення надання адміністративних послуг"-- Delivered by Feed43 service […]
  • Четвер, 15 травня 2014
    Проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо активізації проведення земельних торгів” та результати його громадського обговорення-- Delivered by Feed43 service […]
Сторінка 1 з 212
ᚧТоп Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтівᚧᚪКаталог сайтів Україниᚪ